Lithe Audio głośnik sufitowy Bluetooth

Głośnik Bluetooth 
989,00 zł

Muzyka w całym domu - takie hasło przyświeca każdemu producentowi sprzętu do budowy systemu multiroom. Do tej pory możliwe było budowanie mniej lub bardziej złożonego systemu wielostrefowego na bazie wzmacniaczy strefowych, od których prowadzone były kable głośnikowe do odpowiednich głośników. Koszt takiego rozwiązania rozpoczyna się od 3.000 za sam wzmacniacz. Do tego należy dodać projekt, okablowanie, położenie kabli, głośniki pasywne (min. jeden na strefę). 

Nie każdy potrzebuje systemu multiroom. Czasami chcemy stworzyć jedną lub dwie czy trzy niezależne od siebie strefy, aby w spokoju popracować z muzyką w tle. Do tego celu wystarczy jeden głośnik i streaming z urządzenia mobilnego, bez znaczenia czy na systemie iOS czy Android. Bluetooth działa zawsze.

Głośniki marki Lithe Audio pozwalają na stworzenie niezależnej strefy bez dodatkowych kosztów. Ponieważ głośniki są aktywne, wymagają wyłącznie zasilania, które należy zapewnić w miejscu instalacji głośnika. Muzykę streamujemy po technologii Bluetooth dostępnej w praktycznie każdym urządzeniu mobilnym. Każdy z głośników aktywnych posiada wejście liniowe, a więc można podłączyć do niego jakieś źródło lokalne po zwykłym kablu chinch (np. zestaw stereo czy dźwięk z telewizora). Przy większych przestrzeniach możliwe jest umieszczenie w jednej strefie dwóch głośników, z których jeden będzie głośnikiem aktywnych (przedmiot tej aukcji), a drugi pasywny dokupowany opcjonalnie.

Głośnik oferuje doskonały dźwięk i możliwości. Współpracuje zarówno z systemami Apple iOS jak i Android. Głośnik daje możliwość odtwarzania muzyki z dowolnej aplikacji zainstalowanej na tablecie czy smartfonie, obojętnie czy to Spotify, Deezer, Tidal itd. Każdy głośnik może być zamówiony z odpowiednią nazwą i zabezpieczony kodem, aby nikt poza właścicielem nie mógł na nim nic odtwarzać. Głośnik ma moc muzyczną 60 W.

Specjalne oznaczenia