BOSE Virtually Invisible 300 - Bezprzewodowe głośniki

Bezprzewodowe głośniki dźwięku przestrzennego Virtually Invisible 300
1 348,00 zł

Dźwięk przestrzenny. Elegancja. Bez przewodów.

Jedyną rzeczą, która powinna wyróżniać tylne głośniki dźwięku przestrzennego jest dźwięk. Bezprzewodowe głośniki dźwięku przestrzennego Virtually Invisible 300 o wysokości zaledwie 10 cm doskonale wpasowują się w przestrzeń. Zaprojektowane specjalnie do parowania z głośnikiem soundbar SoundTouch 300, te dyskretne głośniki dźwięku przestrzennego zapewniają potężny dźwięk, który poprawia wrażenia podczas oglądania filmów, wydarzeń sportowych i programów telewizyjnych.

Przyjemny dodatek do konfiguracji kina domowego

Dzięki dodaniu tych głośników dźwięku przestrzennego do głośnika soundbar SoundTouch 300 uzyskasz ekscytujący dźwięk kinowej jakości. A konfiguracja? Nic prostszego. Głośniki wyposażono w dwa bezprzewodowe odbiorniki, aby ułatwić bezprzewodowe połączenie z głośnikiem soundbar. Po podłączeniu do dyspozycji masz doskonałą konfigurację akustyczną, która stanowi uzupełnienie wysokiej jakości dźwięku głośnika soundbar.

Uzupełnij pakiet

Chcesz poznać kolejną kompaktową opcję, która umożliwia uzyskanie jeszcze lepszej jakości dźwięku? Bezprzewodowy moduł basowy Acoustimass 300 uzupełni pakiet, zapewniając w pełni przestrzenny dźwięk. Podobnie jak głośniki Virtually Invisible ma zasięg bezprzewodowy równy 9 m i pasuje do wszystkich pomieszczeń. Dodaj moduł basowy do głośnika soundbar SoundTouch 300, a od razu zauważysz różnicę pomiędzy zwykłym basem i grzmotem błyskawic.

Specjalne oznaczenia