Głośnik Bose Soundbar 700 (czarny)

Głośnik Bose Soundbar 700 zapewnia niezrównane połączenie wyrafinowanego wzornictwa i wyjątkowej jakości dźwięku, która sprawia, że ulubiona...
3 899,00 zł

Głośnik Bose Soundbar 700 zapewnia niezrównane połączenie wyrafinowanego wzornictwa i wyjątkowej jakości dźwięku. Górna część obudowy z hartowanego szkła, metalowa maskownica i elegancka konstrukcja sprawiają, że głośnik Soundbar 700 zwraca na siebie uwagę. Ale prawdziwe piękno to ogromna moc, która kryje się pod tą elegancką powłoką. Membrany o specjalnie profilowanych kształtach zapewniają czyste, przestrzenne brzmienie, które sprawia, że wszystko, co słychać, od wyraźnych dialogów po głębokie basy, jest pełne porywającej głębi, szczegółów i emocji.

Niezależnie od tego, czy Twoje ściany są wykonane z gipsu, cegieł czy szkła, system kalibracji dźwięku ADAPTiQ zoptymalizuje jakość dźwięku pod kątem indywidualnych cech pomieszczenia, zapewniając najlepsze możliwe efekty. Dzięki technologii Bluetooth® i Wi-Fi® można odtwarzać dowolne utwory na dowolnym urządzeniu korzystającym z tego trybu połączenia. Ponadto połączenie HDMI™ ARC zapewnia zgodność systemu z najnowszymi technologiami. Można także korzystać z uniwersalnego pilota do głośników soundbar, aby zarządzać całą rozrywką, lub z aplikacji Bose Music, aby sterować muzyką.