Bose Soundbar 500

Głośnik Bose Soundbar 500 jest przeznaczony do słuchania, a nie oglądania. Jego smukły profil dyskretnie mieści się pod telewizorem, a mocny...
1 998,00 zł

Choć głośnik Bose Soundbar 500 jest bardzo stylowy, jest przeznaczony do słuchania, a nie oglądania. Jego smukły profil dyskretnie mieści się pod telewizorem, a mocny dźwięk wypełnia pomieszczenie. Można nim sterować za pośrednictwem znajdującego się w zestawie pilota lub za pomocą aplikacji Bose Music. Ponadto dzięki technologii Bluetooth® i Wi-Fi® głośnik umożliwia bezprzewodowe odtworzenie dowolnego utworu z dowolnego urządzenia wyposażonego w tę technologię. 

Niezależnie od tego, czy Twoje ściany są wykonane z gipsu, cegieł czy szkła, system kalibracji dźwięku ADAPTiQ zoptymalizuje jakość dźwięku pod kątem indywidualnych cech pomieszczenia, zapewniając najlepsze możliwe efekty. Dodaj moduł basowy Bose Bass Module 500, aby uzyskać głębszy dźwięk lub głośniki dźwięku przestrzennego Bose Surround Speakers, aby zapewnić sobie doskonałe wrażenia dźwięku przestrzennego. Połączenie HDMI™ ARC zapewnia zgodność systemu z najnowszymi technologiami. A system jest stale udoskonalany. Planowane aktualizacje oprogramowania odblokują nowe możliwości, na przykład obsługę funkcji Apple AirPlay 2 i sterowanie głosem, gdy będzie ono dostępne w danym regionie. Głośnik Soundbar 500 jest także częścią nowej rodziny głośników inteligentnych i głośników soundbar w ofercie Bose, które są ze sobą zgodne i umożliwiają odtwarzanie muzyki w większej liczbie pomieszczeń. Dostępny w kolorze czarnym.

Specjalne oznaczenia