BOSE SoundSport - Słuchawki do urządzeń firmy Apple (zielone)

Słuchawki in-ear SoundSport — do urządzeń firmy Apple jasnozielone
449,00 zł
Obecnie brak na stanie

Dodaj sobie energii podczas treningu dzięki pełnemu, zrównoważonemu dźwiękowi, jakiego konwencjonalne słuchawki sportowe nie są w stanie zapewnić. Słuchawki SoundSport in-ear są odporne na działanie potu i zapewniają wygodę oraz stabilne dopasowanie podczas wytężonych ćwiczeń. Wbudowany mikrofon i pilot umożliwiają łatwą zmianę głośności, pomijanie ścieżek i odbieranie połączeń, a wszystko to bez wyciągania dłoni po urządzenie. Jeśli to muzyka daje Ci energię, idź przed siebie ze słuchawkami, które sprostają wymaganiom aktywnego trybu życia.

Radość słuchania muzyki za sprawą klarownego i głębokiego dźwięku

Konstrukcja odporna na działanie potu i warunków pogodowych, dzięki której słuchawki spełniają wymogi aktywnego trybu życia

Opatentowane końcówki StayHear® dopasowujące się do kształtu uszu

Wbudowany mikrofon i pilot do odbierania połączeń i sterowania odtwarzaniem muzyki w wybranych urządzeniach Apple

Skonstruowane tak, by można je było zabrać wszędzie

Jeszcze jeden kilometr. Jeszcze jedna seria. Gdy testujesz granice swojej wytrzymałości, motywacja to podstawa. Technologia TriPort® zapewnia czyste wysokie tony i naturalne brzmienie basów. Porty akustyczne słuchawek są tak umieszczone, aby były odporne na działanie potu i trudnych warunków pogodowych. Pokryte są także hydrofobowym materiałem, dzięki czemu wilgoć nie dostaje się do wewnątrz, a słuchawki mogą sprostać wymaganiom aktywnego trybu życia.

Dopasowanie do kształtu uszu

Te zaprojektowane w sportowym stylu słuchawki mają opatentowane końcówki StayHear, które dopasowują się do kształtu ucha, pozostając na miejscu przez cały dzień.

Mikrofon i pilot

Wbudowany pilot i mikrofon umożliwiają łatwe przełączanie między rozmowami a muzyką w wybranych urządzeniach firmy Apple.

Specjalne oznaczenia