BOSE Sleepbuds II- słuchawki maskujące hałas

MAŁE SŁUCHAWKI — LEPSZY SEN. PRZEZ CAŁĄ NOC. CO NOC. 
1 179,00 zł

Doskonałe właściwości regeneracyjne. Wypróbuj i budź się wypoczęty każdego dnia.

Słuchawki maskujące hałas Bose sleepbuds™ zostały specjalnie zaprojektowane do snu i nie przekraczają wielkością rozmiarów zwykłych słuchawek dousznych. Nie pozwalają jednak na bezprzewodowe słuchanie muzyki ani nie są wyposażone w system akustycznej redukcji hałasów. Odtwarzają natomiast wstępnie zapisane kojące dźwięki maskujące niepożądane nocne dźwięki, dzięki którym zaśniesz i prześpisz całą noc.

cq5dam-web-1920-1920.jpg

Sen. Wreszcie.

Wszyscy byliśmy w podobnych sytuacjach. Nie mogliśmy w nocy spać z powodu irytujących hałasów — chrapania partnera, ruchu ulicznego lub głośnych sąsiadów. Dlatego w Bose postanowiliśmy coś z tym zrobić. Opracowaliśmy niewielkie słuchawki do snu i wbudowaliśmy w nie technologię maskowania hałasu. Stworzyliśmy je z myślą o komforcie. Nasze niewielkie, kompletnie pozbawione przewodów słuchawki odtwarzają specjalnie opracowane dźwięki maskujące niepożądane hałasy i ułatwiające zasypianie. Dzięki nim będziesz zawsze czuć się świeżo i mieć energię na nadchodzący dzień.Zamiast muzyki, słuchawki odtwarzają kojące dźwięki maskujące niepożądane nocne hałasy. I choć jesteśmy liderami na polu aktywnej redukcji hałasów, odkryliśmy, że w przypadku snu technologia maskowania hałasu jest lepszym rozwiązaniem dla hałasów, które nie pozwalają zasnąć — szczególnie o częstotliwościach ludzkiego głosu. Dlatego w naszych słuchawkach słychać jedynie kojące dźwięki, które pomogą zasnąć i przespać całą noc.

Każde ucho jest inne. Dlatego też wykonaliśmy setki trójwymiarowych skanów geometrii ucha i użyliśmy ich do opracowania maleńkiej wkładki dousznej wielkości ziarnka grochu. Do słuchawek sleepbuds dołączone są plastyczne końcówki w 3 rozmiarach (S/M/L). Delikatne żeberka słuchawek idealnie mieszczą się w górnej części ucha. Komfort słuchawek sleepbuds nie zmieni się przez całą noc. Jednak właściwe dopasowanie jest bardzo ważne dla ich wydajności. Zanim się położysz, wyciągniesz wygodnie i zajmiesz całą powierzchnię łóżka, obejrzyj poniższy film, aby odpowiednio dopasować swoje słuchawki.

Specjalne oznaczenia