TELEWIZOR LOEWE BILD S.77 DR+ OLED UHD 77"

TELEWIZOR LOEWE BILD S.77 DR+ OLED UHD 77"
45 999,00 zł

Wielkie obrazy, wielki ekran

Dla prawdziwych entuzjastów kina, Loewe bild s dostępny jest w spektakularnym formacie 77-cali z ekranem o przekątnej 195 cm – wyjątkowe doświadczenie kinowe w domu. Teraz, jedyną rzeczą, której brakuje, jest popcorn.

Technologia widoczna jest tylko wtedy, kiedy chcesz ją zobaczyć

Po naciśnięciu przycisku ekran przesuwa się w górę, aby odsłonić zintegrowany soundbar, uzyskujący niesamowitą moc wyjściową 120 W.Bezkompromisowa jakość obrazu


Dzięki Dolby Vision, bild s zapewnia doskonałe obrazy o wysokim zakresie dynamiki (HDR) z niesamowitą głębią i niewiarygodnym spektrum kolorów (szeroki gamut kolorów). Przyciągający wzrok efekt. Nie ma znaczenia, czy zanurzasz się w malowniczych krajobrazach czy w dzikim zachodzie. Dolby Vision gwarantuje, że filmy wyświetlane są zgodnie z intencją ich twórców.

Imponująco wszechstronny

Elastyczny
Ustaw swój Loewe bild s gdziekolwiek sobie życzysz, dzięki opcjonalnej obrotowej podstawie.

Adaptowalny
Zawieszony na ścianie, telewizor można obracać lub pochylać

Wyrzeźbiony
Wykonany z aluminium i z systemem zarządzania kablami, może obracać się o 45 stopni.Osobista sygnatura Loewe

Loewe bild s.77 produkowany jest w siedzibie Loewe w Kronach. Ten wyjątkowy model wykonywany jest z największą starannością i absolutną dbałością o szczegóły.

To dlatego ten ekskluzywny telewizor zasługuje na bardzo osobisty dodatek. Każdy egzemplarz s.77 na tylnej ściance oznaczany jest wysokiej jakości metalowym emblematem z wygrawerowanym numerem seryjnym urządzenia, co podkreśla wartość, a tym samym wyjątkowość tego produktu.

Nagrywaj i przesyłaj strumieniowo

W prosty i wygodny sposób nagrywaj filmy i programy telewizyjne na zintegrowanym dysku twardym (DR+).

Łączność bezprzewodowa

Słuchaj bezprzewodowo muzyki za pomocą słuchawek Bluetooth lub przesyłaj muzykę ze swojego smartfona wprost do telewizora.

Mimi Defined™

Inteligentna technologia Mimi Defined™ analizuje dźwięk i jego barwę w czasie rzeczywistym, pozwalając uzyskać niesamowite, wszechogarniające wrażenia audio.

Magiczna chwila

Model bild s.77 wyposażony jest w kinematykę, dzięki której już samo włączanie telewizora staje się magiczną chwilą. Po naciśnięciu przycisku specjalny mechanizm automatycznie podnosi ekran, odsłaniając wbudowany soundbar. Moduł ten wyróżnia się dziesięcioma przetwornikami i całkowita moc wyjściowa 120 W, a także obsługa technologii Mimi Defined™.Nowy „Loewe eye”

„Loewe eye” łączy w sobie funkcję odbiornika podczerwieni z pilota zdalnego sterowania, a przede wszystkim informuje o statusie pracy telewizora. Wbudowana dioda świeci np. na biało, gdy urządzenie pozostaje w trybie czuwania, na zielono, gdy jest włączone oraz na czerwono, kiedy aktywne jest nagrywanie przy użyciu timera. 

Ponad 40 milionów utworów

Aplikacja Tidal na twoim domowym ekranie zapewnia bezpośredni dostęp do portalu strumieniowego, dzięki czemu możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką w jakości hi-fi.

Elektroniczny przewodnik po programach

EPG (Electronic Program Guide) to niezwykle przejrzysty przewodnik telewizyjny, który zapewnia szybki i łatwy dostęp do informacji o emitowanych filmach i programach telewizyjnych. EPG pozwala przeglądać programy telewizyjne poszczególnych stacji z wyszczególnieniem tytułu filmu/programu, początku, końca i czasu jego trwania oraz krótkimi opisami poszczególnych pozycji w programie. 

Natychmiastowe przełączanie kanałów

Instant Channel Zapping (natychmiastowe przełączanie kanałów) pozwala bardzo szybko zmieniać kanały telewizyjne. Wykorzystując drugi tuner do preselekcji kolejnych kanałów, funkcja ta skraca do minimum czas potrzebny do przełączania się pomiędzy kanałami.

Programowalny pilot klasy premium

Pilot zdalnego sterowania dołączany do telewizora to prawdziwe dzieło sztuki użytkowej. Smukły, elegancki, już samym swoim wzornictwem i zastosowaniem najwyższej jakości materiałów potwierdza luksusowy charakter produktów Loewe. Wygodę użytkowania zwiększa możliwość zaprogramowania pilota do obsługi zewnętrznych urządzeń, np. odtwarzacza Blu-ray lub systemu audio.

  • Wyświetlacz OLED z rodzielczością Ultra HD
  • Technologia HDR (Dolby Vision™, HDR10, HLG)
  • Wbudowany dysk twardy o pojemności 2 TB
  • Zintegrowany LAN, WLAN
  • Dwukierunkowa łączność bezprzewodowa Bluetooth
  • Wbudowany soundbar o mocy 120 W
  • Technologia Mimi Defined™
  • Elektroniczny przewodnik po kanałach (EPG)
  • Funkcja natychmiastowego przełączania kanałów

Loewe

Specjalne oznaczenia