TELEWIZOR LOEWE BILD V.65 DR+ OLED 4K 65"

TELEWIZOR LOEWE BILD V.65 DR+ OLED 4K 65"
23 999,00 zł

Loewe bild v

Poznaj świat, w którym elegancja, tradycja i możliwości łączą się ze sobą w idealnej harmonii i odkryj niezwykłe modele telewizorów Loewe z serii bild v.

Najnowsza technika i panel OLED 4K z HDR10, HLG i Dolby Vision™ gwarantują maksymalny komfort. Tak jak można oczekiwać od Loewe, każdy egzemplarz jest indywidualnie kalibrowany i optymalizowany, aby już w chwili wyjęcia z opakowania gwarantował doskonałą jakość obrazu.  

Made in Germany

Loewe bild v to niemiecka inżynieria połączona z wielką dbałością o szczegóły. Modele bild v produkowane są w Kronach w Niemczech przy zachowaniu najwyższych standardów technologicznych i jakościowych. Wszystko po to, aby móc na nowo przeżywać fascynujące chwile z telewizją.

Poznaj najnowszą technologię OLED

Linia bild v zachwyca innowacyjną technologią OLED opartą o matryce najnowszej generacji (V21). Panele OLED zapewniają jasne, naturalne barwy i doskonały kontrast – od najgłębszej czerni do czystej bieli – a także perfekcyjną ostrość, nawet w dynamicznych scenach. Dzięki temu ekrany te są idealne do filmów HDR i materiałów z Dolby Vision, które zawierają więcej i precyzyjniej stopniowanych kolorów oraz szerszy zakres jasności.

HDR10, HLG i Dolby Vision™

HDR jest skrótem od High Dynamic Range i odnosi się do technologii, która zwiększa zakres dynamiczny obrazu, zapewniając większe poziomy kontrastu pomiędzy najjaśniejszą bielą i najciemniejszą czernią. Efekt? Obrazy z większą głębią, które wyglądają bardziej naturalnie.

Potężny dźwięk

Potężny stereofoniczny system dźwiękowy zamknięty w obudowie z układem bas-refleks i sześć zintegrowanych przetworników generuje 80 W całkowitej mocy muzycznej. Ten zintegrowany soundbar zapewnia ciepłe niskie tony i wypełnia pokój bogatym dźwiękiem, a dzięki pokrywającej go tkaninie w kolorze bazaltu idealnie wkomponowuje się w wystrój domowego wnętrza.

Nagrywanie i strumieniowanie

Łatwo i wygodnie nagrywaj programy dzięki zintegrowanemu dyskowi twardemu (DR+).

Bezprzewodowy dźwięk

Słuchaj bezprzewodowo muzyki za pomocą słuchawek Bluetooth lub przesyłaj muzykę ze swojego smartfona wprost do telewizora.

Mimi Defined™

Mimi Defined™ jest inteligentną technologią, która analizując w czasie rzeczywistym dźwięk i jego barwę tworzy emocjonujące, wszechogarniające wrażenia audio.

Ponad 40 milionów utworów

Aplikacja Tidal na twoim domowym ekranie zapewnia bezpośredni dostęp do portalu strumieniowego, dzięki czemu możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką w jakości Hi-Fi.

Nowy „Loewe eye”

„Loewe eye” łączy w sobie funkcję odbiornika podczerwieni z pilota zdalnego sterowania, a przede wszystkim informuje o statusie pracy telewizora. Wbudowana dioda świeci np. na biało, gdy urządzenie pozostaje w trybie czuwania, na zielono, gdy jest włączone oraz na czerwono, kiedy aktywne jest nagrywanie przy użyciu timera.  

Elektroniczny przewodnik po programach

EPG (Electronic Program Guide) to niezwykle przejrzysty przewodnik telewizyjny, który zapewnia szybki i łatwy dostęp do informacji o emitowanych filmach i programach telewizyjnych. EPG pozwala przeglądać programy telewizyjne poszczególnych stacji z wyszczególnieniem tytułu filmu/programu, początku, końca i czasu jego trwania oraz krótkimi opisami poszczególnych pozycji w programie.  

Natychmiastowe przełączanie kanałów

Instant Channel Zapping (natychmiastowe przełączanie kanałów) pozwala bardzo szybko zmieniać kanały telewizyjne. Wykorzystując drugi tuner do preselekcji kolejnych kanałów, funkcja ta skraca do minimum czas potrzebny do przełączania się pomiędzy kanałami.

Programowalny pilot klasy premium

Pilot zdalnego sterowania dołączany do telewizora to prawdziwe dzieło sztuki użytkowej. Smukły, elegancki, już samym swoim wzornictwem i zastosowaniem najwyższej jakości materiałów potwierdza luksusowy charakter produktów Loewe. Wygodę użytkowania zwiększa możliwość zaprogramowania pilota do obsługi zewnętrznych urządzeń, np. odtwarzacza Blu-ray lub systemu audio.

  • Wyświetlacz OLED z rodzielczością Ultra HD
  • Technologia HDR (Dolby Vision™, HDR10, HLG)
  • Wbudowany dysk twardy o pojemności 1 TB
  • Zintegrowany LAN, WLAN
  • Dwukierunkowa łączność bezprzewodowa Bluetooth
  • Wbudowany soundbar o mocy 80 W
  • Technologia Mimi Defined™
  • Elektroniczny przewodnik po kanałach (EPG)
  • Funkcja natychmiastowego przełączania kanałów

Loewe

Specjalne oznaczenia