TELEWIZOR LOEWE BILD I.65 DR+ TV OLED 4K 65"

telewizor LOEWE BILD I.65 DR+ TV OLED 4K 65"
17 499,00 zł

Firma Loewe wprowadza do swojej oferty nowo opracowaną serię telewizorów OLED Loewe bild i. Tworzą ją trzy modele, Loewe bild i.65 dr+, Loewe bild i.55 dr+ i Loewe bild i.48 dr+, a także soundbar Loewe klang bar i, przy czym wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o grupie docelowej, która nie godzi się na kompromisy w zakresie stylistyki i jakości wykonania. Wszystkie modele bild i bazują na nowej technologii wyświetlania oraz najwyższej klasy komponentach i pozwalają cieszyć się spektakularną jakością obrazu, szybką i intuicyjną obsługą oraz szeregiem funkcji smart.

Nowa seria telewizorów Loewe bild i wykorzystuje panele premium OLED 4K najnowszej generacji w rozmiarach 65, 55 i 48 cali. Nowa linia bild i została zaprojektowana i opracowana w centrali Loewe w Kronach w Niemczech, gdzie również odbywa się produkcja urządzeń. W połączeniu z nowym chassis Loewe SL7, potężnym procesorem NT7 i nowym oprogramowaniem Loewe os7, każdy z telewizorów gwarantuje doskonałe wrażenia podczas oglądania szerokiej gamy treści, bez względu na to, czy są to filmy, seriale, wydarzenia sportowe czy też gry wideo.  

Równocześnie użytkownicy mogą cieszyć się najnowszymi standardami w odniesieniu do jakości obrazu i dźwięku, takimi jak Dolby Vision™ i Dolby Atmos™.  Całkowicie nowe i unikatowe chassis SL7 oferuje najwyższą wydajność, a także liczne opcje połączeń, m.in. cztery wejścia HDMI z funkcjami takimi jak eARC, HFR i ALLM oraz cztery porty USB. Nowe oprogramowanie Loewe os7 zapewnia superszybki dostęp do wszystkich obecnych i natywnie zintegrowanych serwisów strumieniowych, takich jak Netflix, YouTube lub Amazon Prime. Dzięki temu nic nie przeszkodzi w zorganizowaniu sobie przyjemnego wieczoru z filmowymi lub serialowymi projekcjami.

Intuicyjne użytkowanie

Loewe bild i jest gotów do pracy już po czterech sekundach od momentu włączenia urządzenia. Wyrafinowana technologia telewizorów smart spełnia oczekiwania nawet wymagających użytkowników, którzy mogą szybko nawigować do wybranych przez siebie funkcji poprzez nowo opracowane menu. Standardowe wyposażenie obejmuje zintegrowany dysk twardy Loewe dr+ o pojemności 1 TB, co ułatwia nagrywanie programów telewizyjnych.

Przeprojektowany pilot zdalnego sterowania ułatwia obsługę urządzenia, a wszystkie istotne funkcje dostępne są po naciśnięciu jednego przycisku. Wyposażony w Bluetooth i przyciski bezpośredniego dostępu do wielu serwisów strumieniowych pozwala cieszyć się intuicyjną i niesamowicie prostą obsługą.

Nowa stylistyka wyróżnia także ekran startowy, który prezentując wszystkie ważne treści i zapewniając natychmiastowy dostęp do niemal nieograniczonych opcji rozrywki pozostaje przejrzysty i czytelny. Oglądanie telewizji, treści z serwisów VOD, słuchanie muzyki, przeglądanie Internetu lub korzystanie z usług online to tylko kilka z funkcji, które łączą w sobie telewizory Loewe smart, gwarantując przy tym najwyższej jakości obraz.

Niewidzialny dźwięk

Loewe bild i z „niewidzialnym dźwiękiem” wyposażone są w dwa zintegrowane, zamaskowane przetworniki zasilane przez wzmacniacze o łącznej mocy muzycznej 40 W, dostarczając niewidzialny, ale doskonale słyszalny dźwięk. Opcjonalny Loewe klang bar i z ośmioma potężnymi przetwornikami i całkowitą mocą muzyczną sięgającą 80 W zapewnia imponujący dźwięk stereo skierowany do przodu. Głośnik dyskretnie wtapia się na dole w tylną sekcję telewizora i podkreśla eleganckie wzornictwo urządzenia. Modele Loewe bild i opcjonalnie dostępne są z Loewe klang bar i jako zestaw. Alternatywnie Loewe klang bar i można dodać do telewizora w dowolnym momencie. Ponadto Loewe bild i można zastąpić nowym aktywnym soundbarem Dolby Atmos Loewe klang bar5 mr. Wraz z nim dostarczany jest także nowy modułowy subwoofer Loewe klang sub5, a całość można rozbudować do kompletnego systemu kina domowego typu all-in-one.

Inteligentny design

Modele z serii Loewe bild i przykuwają uwagę swoim imponującym, eleganckim wzornictwem i wielką dbałością o szczegóły, czego potwierdzeniem są wyróżnienia, które przyznały międzynarodowe jury renomowanych nagród za wzornictwo, tj. iF Design oraz Red Dot. Gładkie, zaokrąglone kształty, delikatna tkanina akustyczna i wysokiej jakości materiały nadają telewizorom Loewe bild i minimalistyczny wygląd, który perfekcyjnie współgra z dowolnym wystrojem wnętrza. Elegancki język stylistyczny różni się od mocno technicznego wyglądu innych modeli w portfolio Loewe. Tylny panel, podobnie jak w topowym modelu Loewe bild s.77, pokryty jest tkaniną. Magnetycznie mocowana osłona ukrywa liczne opcje połączeniowe, a także wszelkie kable, które mogłyby zaburzać czystą stylistykę. Wyrafinowane wzornictwo dopełnia również wysokiej jakości obrotowa podstawa szafkowa w kolorze bazaltowej szarości i ze zintegrowanym kanałem na przewody. Za pośrednictwem Loewe bild i ta wyróżniająca się bogatą tradycją marka łączy się z pierwszorzędną jakością i najnowszą technologią prezentując nową, współczesną stylistykę.

Indywidualne opcje instalacji

Dzięki swojemu eleganckiemu wzornictwu Loewe bild i idealnie współgra z dowolnym wystrojem wnętrza. Aby indywidualnie zintegrować swój telewizor Loewe z pomieszczeniem, klienci mają do wyboru szereg alternatywnych opcji konfiguracyjnych. Podstawa szafkowa w systemowym kolorze bazaltowej szarości jest standardowym wyposażeniem i pozwala ustawić urządzenie na stoliku lub szafce. Z kolei nowa i pod wieloma względami elastyczna podstawa podłogowa umożliwia swobodne ustawienie telewizora w pomieszczeniu, niemal wizualnie unosząc urządzenie w zależności od kąta patrzenia. Każda z podstaw pozwala obracać telewizor i umożliwia w razie potrzeby ukrycie przewodów w specjalnie przygotowanej prowadnicy kabli. Na szczególną uwagę zasługuje nowy stojak Loewe floor2ceiling w kolorze bazaltowej szarości. To spektakularne rozwiązanie instalacyjne ma formę słupa łączącego podłogę z sufitem, który można indywidualnie regulować. W zależności od wysokości sufitu można rozciągnąć go maksymalnie do 2,9 m, telewizor umieszczając na wysokości minimum 65 cm. Ten unikatowy stojak oczywiście posiada również system zarządzania kablami.  

Specjalne oznaczenia