Bang & Olufsen BEOSOUND BALANCE Black Oak

Głośnik Bang&Olufsen BeoSound Balance Natural Oak Imponujący dźwięk, niewielkie rozmiary, dynamiczna wydajność akustyczna. To i jeszcze...
13 099,00 zł

Dźwięk doskonały

Unikalna konfiguracja akustyczna składa się z aż siedmiu przetworników. Są tutaj dwa przetworniki basowe 5,25", dwa pełnozakresowe 2", jeden przetwornik wysokotonowy 3/4 z przodu oraz dwa głośniki pełnozakresowe 3" umieszczone z tyłu. Takie rozwiązanie sprawia, że Bang&Olufsen Balance zapewni szeroką scenę muzyczną, która wypełni każde pomieszczenie mocnymi basami i całą gamą detali. Natomiast technologia Active Room Compensation umożliwia dostosowywanie jakości dźwięku do dowolnej przestrzeni.


Słuchaj tak, jak chcesz z głośnikiem B&O Balance

Głośnik domowy Bang&Olufsen BeoSound Balance został zaprojektowany w taki sposób, abyś mógł ustawić go tak, jak chcesz. W urządzeniu została zastosowana technologia kształtowania wiązki (Beamforming), dzięki czemu dostarczy ono brzmienie idealne, z niemal każdej pozycji. Może stanąć przy ścianie lub na stoliku na środku salonu. Starannie kontrolowane fale dźwiękowe zapewnią wyraźne wrażenia akustyczne. Rezultatem jest potężne brzmienie, które wydobywa się z niewielkiej konstrukcji.


Sterowanie dotykowe

Poczuj głośnik Bang&Olufsen BeoSound Balance nie tylko za pomocą słuchu. Dzięki tej doskonałej konstrukcji możesz doświadczyć niesamowitych wrażeń także za pomocą zmysłu dotyku. Wejdź z nim w interakcję za pomocą dyskretnych przycisków. Zostały one płynnie zintegrowane z aluminiową nawierzchnią. Co więcej, czujniki zbliżeniowe sprawią, że powierzchnia sterująca pojawia się tylko wtedy, gdy jest potrzebna. Kiedy oddalisz się od urządzenia, przyciski ponownie się wygaszą, pozostawiając jedynie doskonały dźwięk i stylowy wygląd aluminiowego wykończenia.


Zawsze gotowy do współpracy

BeoSound Balance jest częścią rodziny głośników Bang&Olufsen Connected Speakers. Możesz połączyć wszystkie głośniki za pomocą WiFi, Chromecast lub AirPlay 2 i wybierać, na którym z nich chcesz odtwarzać muzykę w danym momencie. Korzystaj ze Spotify Connect lub radia Bang&Olufsen, aby cieszyć się ulubionymi playlistami. Beolink Multiroom daje Ci możliwość odtwarzania muzyki w całym domu i w każdym pomieszczeniu, w którym znajduje się głośnik. Możesz także skorzystać z możliwości połączenia dwóch głośników Beosound Balance, aby stworzyć pełen detali, głębi i potężnej skali dźwięk stereo. Wszystko to uzyskasz za pomocą prostej w obsłudze aplikacji Bang&Olufsen.


Perfekcja w każdym calu

Prostota projektu Bang&Olufsen BeoSound Balance, która jest zakorzeniona w skandynawskim minimalizmie, mocno kontrastuje z jego wydajnym brzmieniem. Jednak dzięki konstrukcji podzielonej na dwa elementy głośnik ten będzie stanowił doskonałe uzupełnienie wnętrza za pomocą luksusowego designu. Unikalne połączenie materiałów wysokiej jakości sprawiło, że projektanci uzyskali niesamowity wygląd oraz doskonałą jakość brzmienia w jednym urządzeniu. Maskownica wykonana z ogromną dbałością o szczegóły przypomina ciąg Fibonacciego, co skutkuje przejrzystością akustyczną. Natomiast podstawa o marmurowym wzorze dodaje elegancji.

Specjalne oznaczenia