LOEWE Klang Bar5 Mr SOUNDBAR

Soundbar  LOEWE Klang Bar5 Mr & Sub5  to urządzenie, które zapewnia doskonałą jakość dźwięku w każdym pomieszczeniu. Za sprawą technologii...
7 199,00 zł

Łatwość obsługi

Prezentowany sprzęt został zaprojektowany tak, aby był łatwy w obsłudze dla każdego użytkownika. Prosty i intuicyjny panel sprawia, że zmiana trybu dźwięku lub regulacja głośności jest dziecinnie prosta.


Szybka instalacja

Dzięki prostemu i łatwemu w użyciu systemowi instalacyjnemu, soundbar LOEWE Klang Bar5 Mr & Sub5 może być zainstalowany przez każdego użytkownika w ciągu kilku minut. Wystarczy podłączyć urządzenie do źródła dźwięku i cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem.


Łączność bezprzewodowa

Soundbar LOEWE Klang Bar5 Mr & Sub5 umożliwia łatwe i wygodne połączenie z różnymi urządzeniami, dzięki bezprzewodowej łączności Bluetooth. Użytkownicy mogą bez trudu przesyłać muzykę i dźwięk ze swoich smartfonów, tabletów lub laptopów.


Elegancki i stylowy design

Soundbar LOEWE Klang Bar5 Mr & Sub5 to nie tylko doskonały sprzęt audio, ale również piękny element dekoracyjny do każdego wnętrza. Elegancki i stylowy design sprawia, że pasuje do każdego stylu i gustu.


Tryb nocny

Omawiany produkt to urządzenie, które oferuje wiele funkcji, które uczynią oglądanie filmów, słuchanie muzyki i gry w gry wideo jeszcze bardziej przyjemnym i realistycznym. Funkcje te obejmują m.in. tryb nocny, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku przy minimalnym poziomie głośności.

Specjalne oznaczenia