LOEWE klang MR3 Basalt Grey

Głośnik multiroom Loewe klang mr3 Basalt Grey Ciesz się pełnymi wrażeniami dźwiękowymi – zawsze, w każdym pomieszczeniu i z zapierającym dech w...
2 379,00 zł

DTS Play-Fi - muzyka w dowolnym pomieszczeniu

Głośnik Loewe klang mr3 umożliwia odtwarzanie muzyki w kilku pokojach w bardzo prosty sposób. Dzięki platformie DTS Play-Fi możesz jednocześnie sterować 32 głośnikami w sieci, z jednego źródła muzyki. Do strefy można podłączyć łącznie 16 głośników i ustawić do czterech przestrzennych zakresów dźwięku. Dzięki wbudowanym platformom AirPlay 2 i Google Chromecast możesz bezproblemowo połączyć się z istniejącym już środowiskiem multiroom. Loewe klang mr3 wyposażony w technologię WDAL 2.0 umożliwia precyzyjne parowanie bezprzewodowych głośników bez opóźnień.


Nieograniczony dostęp do muzyki z Loewe klang mr3

Entuzjaści muzyki zachwycą się nieograniczonymi możliwościami słuchania dzięki serwisom strumieniowym, takim jak Spotify, Amazon Music czy Deezer, niezliczonym stacjom radiowym i podcastom, a także własnym listom odtwarzania. Dzięki Apple Airplay 2 i Google Chromecast w szybki sposób połączysz swój smartfon za pomocą Bluetooth. WLAN umożliwi działanie radia internetowego. Wszystko to bez opóźnień i z doskonałą jakością dźwięku. Z głośnikiem Loewe klang mr3 każdy znajdzie swój ulubiony sposób odtwarzania.


Dźwięk, który wypełni przestrzeń

Wyjątkowa jakość dźwięku potężnego głośnika Loewe klang mr3 zachwyci każdego melomana. Zintegrowany subwoofer, moc 150 W i dźwięk 360° płynący we wszystkich kierunkach tworzą wyjątkowe, doskonale wyważone tło. Niezależnie od wielkości pomieszczenia i umiejscowienia głośnika, wrażenia będą zawsze doskonałe. Ciesz się fascynującym, potężnym dźwiękiem high-end. Zapomnij o nieprzyjemnych dla ucha zniekształceniach. Tony niskie zachwycą Cię głębią, a wysokie swoją czystością. Zanurz się w ulubionych utworach i poczuj się jak na sali koncertowej.


Głośnik domowy z wygodną obsługą

Jedno dotknięcie wystarczy, aby wybrać to, czego chcesz słuchać. Szklany panel dotykowy umieszczony na górze głośnika Loewe klang mr3 umożliwi Ci wybranie ulubionego radia, czy playlisty. Możesz skonfigurować do pięciu skrótów, które dadzą Ci szybki dostęp za pomocą jednego dotknięcia. Dzięki możliwościom inteligentnego domu i urządzeniom Apple Home, Google Home lub Amazon Alexa możesz również sterować głośnikiem za pomocą głosu. Twórz swoją dzienną rutynę i relaksuj się z pomocą prostej obsługi, czystego brzmienia i ulubionych treści.


Stylowy dodatek do wnętrza

Loewe klang mr3 zaimponuje również tym, którzy cenią wyjątkowe projekty. Miękka konstrukcja w kształcie stożka, wysokiej jakości tkanina akustyczna opracowana przez Loewe i elegancki szklany panel sterowania ze światłem LED łączą się w wyjątkową symbiozę. Zapewniają tym samym minimalistyczny design, który doskonale spełnia najwyższe wymagania. Efektowny, a jednocześnie funkcjonalny wygląd idealnie pasuje jako dodatek do każdego nowoczesnego wnętrza. Nagrodzony renomowanymi nagrodami za wzornictwo, takimi jak Red Dot 2021 i iF Design Award 2021, projekt głośnika multiroom Loewe klang mr3 z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Specjalne oznaczenia