LOEWE klang S3 basalt grey

Radio internetowe Loewe klang s3 Basalt Grey Niezależnie od tego, czy słuchasz radia ze stacji międzynarodowych i lokalnych, płyt CD, czy...
2 899,00 zł

Pełna różnorodność muzyki cyfrowej

Wybierz to, na co masz ochotę. Możliwości Loewe klang s3 są niemal nieograniczone. Radio internetowe z tunerem DAB/DAB+ oferuje 25 000 stacji radiowych z całego świata. Każdą z nich możesz zaprogramować indywidualnie i zapisać w pamięci, co znacznie przyspiesza dostęp. Możesz także przesyłać strumieniowo muzykę z serwisów takich jak Amazon Music, Spotify, Deezer i wielu innych. Odtwarzaj ulubione playlisty, albumy i podcasty. Urządzenie ma również łącze Bluetooth, dzięki któremu sparujesz swój smartfon, aby bezprzewodowo przesyłać treści. A to wszystko w najlepszej jakości dźwięku.


Najlepsze wrażenia słuchowe z radiem Loewe klang s3

Loewe klang s3 charakteryzuje się również dźwiękiem, który będzie przyjemnością dla uszu wymagających słuchaczy. Niezwykła scena dźwiękowa, porywająca dynamika i precyzyjnie odwzorowane brzmienie są możliwe dzięki tunerowi DAB+ najnowszej generacji ora przednim głośnikom stereo wysokiej jakości. Niezależnie od tego, czy słuchasz audiobooka, audycji radiowej, czy muzyki, moc 120 W zapewni imponujący i wypełniający pomieszczenie dźwięk, a także czystą i naturalną jakość głosu.


Jeszcze więcej radości z muzyki

Dawne systemy stereo zajmowały dużo miejsca, a ich jakość dźwięku była przeciętna. Pomimo nowoczesnych technologii odtwarzania, stara dobra płyta kompaktowa wciąż ma swoje miejsce w wielu domach. Jeśli należysz do osób, które są miłośnikami tego nośnika, radio internetowe Loewe klang s3 będzie idealnym rozwiązaniem. Zostało ono wyposażone w zintegrowany napęd CD. Obsługuje on wszystkie popularne formaty, takie jak standardowe płyty CD, CD MP3, CD-R i CD-RW. Rozszerz różnorodność muzyki w swoich czterech ścianach i zaoszczędź miejsce podczas słuchania ulubionych krążków.


Wygodna obsługa z dowolnego miejsca

Wyszukuj muzykę, wybieraj stacje radiowe i dodawaj je do ulubionych, reguluj głośność. Wszystkie te czynności wykonasz w wygodny sposób za pomocą sterowania dotykowego i wyraźnego wyświetlacza o przekątnej 3,2 cala. A może wolisz obsługiwać swoje radio Loewe klang s3 z sofy lub z fotela? Jest to możliwe dzięki aplikacji Loewe, która umożliwi prostą i intuicyjną zmianę ustawień. W zestawie znajdziesz również pilot zdalnego sterowania. Wybierz optymalny dla siebie sposób i ciesz się łatwością użytkowania.


Stylowy dodatek do wnętrza

Wyraźnie inny, a jednocześnie minimalistyczny design radia internetowego Loewe klang s3 idealnie wkomponuje się do każdego, stylowego wnętrza. Harmonijnie wtopi się w atmosferę Twojego życia. Wysokiej jakości obudowa ze szczotkowanego aluminium oraz przyjemne w dotyku przyciski, podświetlane pokrętło i smukła sylwetka tworzą razem piękną całość, która przyciąga wzrok. Loewe klang s3 spełnia wymagania w zakresie wydajności, a także zajmuje niewiele miejsca dzięki swojej kompaktowej budowie. Jest zatem idealny do małych pomieszczeń, wąskich kredensów, czy stolików.

Specjalne oznaczenia